Doučování | Mikroekonomie II.
  • -
  • Markéta K. - KCKurzy můžu jen a jen doporučit. Statistika naprosto parádní. Vše krásně vysvětleno, jednoduše, tak aby to pochopil i člověk, který se v dané oblasti naprosto neorientuje. Výborná, přátelská atmosféra, která určitě také dělá hodně.
  • Jiřina S. - Doučování úplně super. Věřím, že to díky němu jsem zkoušku zvládla.
  • Martin Č. - Musím poděkovat KCKurzům, to že jsem zkoušku udělal, je z velké části jejich zásluha. Všechny kurzy byly vedeny v pohodové atmosféře a po věcné stránce takovým způsobem, aby probíraná látka byla srozumitelná i pro běžného smrtelníka.
  • Petr B. - Zachránili mě ve statistice i v účetnictví.
  • Eliška H. - Doporučuji! V KCKurzy doučují skvělým stylem, který je lehce pochopitelný a hlavně zapamatovatelný! Moc dík za přípravu na zápočty a zkoušku!
  • Petra L. - Skvělá domluva a individuální přístup. Velké díky, zase se ráda vrátím;-)Fakt se to vyplatí :)
  • -

Mikroekonomie II.

Cena: 150Kč/hod

Nalejvárny na Mikroekonomii II (3MI403, 3MI405) obsahují veškerá témata, která se objevují u průběžných testů. Cílem nalejváren je připravit studenty na průběžné testy a částečně i na ústní zkoušku.

Příprava na test z mikroekonomie zahrnuje tato témata z učebnice Mikroekonomie (Hořejší, Soukupová, Macáková, Soukup):

1) Užitek, preference a optimum spotřebitele (kapitola 2)

2) Poptávka (kapitola 3)

3) Rozhodování spotřebitele v podmínkách rizika (kapitola 4)

4) Teorie firmy (kapitola 5)

5) Náklady firmy (kapitola 6)

6) Příjmy firmy (kapitola 7)

7) Dokonalá konkurence (kapitola 8)

8) Monopol (kapitola 9)

9) Monopolistická konkurence (kapitola 10)

10) Oligopol (kapitola 11)

11) Alternativní cíle firmy (kapitola 12)

12) Specifické poptávky firem po práci a kapitálu (kapitola 13)

13) Poptávka na DK trhu práce (kapitola 14)

14) Poptávka na neDK trhu práce (kapitola 15)

15) Nabídka práce (kapitola 16)

mys teleso
Nebojme se zkoušky z Mikroekonomie II. na VŠE!
S chutí do toho a půl je hotovo! :)

 

-Příprava na 1. průběžný test zahrnuje kapitoly 2 až 8.

-Příprava na 2. průběžný test zahrnuje kapitoly 9 až 16. U některých cvičících je ve druhém testu vyňata kapitola 15, nicméně u některých cvičících se tato kapitola vyskytuje, takže bude probrán alespoň 1 nebo 2 příklady z této látky.

 

Sbírka Mikro’n’shit se posílá mailem a je možné ji zakoupit na nalejvárně za cenu nákladů.

 

Hlavní lektor

Filip Kerhart (reference zde)

Filip

 

 

 

 

 

Ahoj,

já jsem Fífa. Kdo mě ještě nezná, tak už od roku 2014 doučuji účetnictví pro bakalářské studium a během těch let jsem stvořil už několik sbírek. Také doučuji manažerské účetnictví, protože prostě účetnictví. No a jak jsem se dostal k mikru? No, asi jako slepej k houslím. Sám jsem ho v roce 2017 měl, a jelikož to nikdo nedoučoval, tak jsem se to naučil sám. No a pak jsem měl státnice z EKA, kde jsem dokonce obstál za jedna (asi třetí jednička za 7 let na VŠE). A příští dva semestry jsem pořádal víc a víc nalejváren s různými sebranými příklady a lidí mi na nalejvárně přibývalo víc a víc.

V létě 2018 jsem procestoval rozvojové země východní Evropy jako Slovensko, Moldávii nebo Rumunsko, a na oslavu, že jsem to přežil, jsem napsal (a hlavně vyřešil) sbírku na mikro II s názvem Mikro’n’shit. Z této sbírky pojedeme všechny nalejvárny na Mikro – nalezneš v ní typové příklady, které se objevují v průběžných testech. Uvidíme se na nalejvárně.

Fífa

 

Naše učebny

KCKurzy jsou vyučovány v moderních učebnách. Všechny učebny jsou vybaveny pohodlnými židlemi, psacími stoly a moderními flipcharty, abyste si mohli užít pohodlí při vstřebávání nových informací z daného kurzu. Klademe důraz zejména na příjemné prostředí a pohodovou atmosféru, které značně ovlivňují kvalitu přenosu vědomostí.

mail: info@kckurzy.cz
telefon: +420 607 560 500