Doučování | Účetnictví II.
  • -
  • Markéta K. - KCKurzy můžu jen a jen doporučit. Statistika naprosto parádní. Vše krásně vysvětleno, jednoduše, tak aby to pochopil i člověk, který se v dané oblasti naprosto neorientuje. Výborná, přátelská atmosféra, která určitě také dělá hodně.
  • Jiřina S. - Doučování úplně super. Věřím, že to díky němu jsem zkoušku zvládla.
  • Martin Č. - Musím poděkovat KCKurzům, to že jsem zkoušku udělal, je z velké části jejich zásluha. Všechny kurzy byly vedeny v pohodové atmosféře a po věcné stránce takovým způsobem, aby probíraná látka byla srozumitelná i pro běžného smrtelníka.
  • Petr B. - Zachránili mě ve statistice i v účetnictví.
  • Eliška H. - Doporučuji! V KCKurzy doučují skvělým stylem, který je lehce pochopitelný a hlavně zapamatovatelný! Moc dík za přípravu na zápočty a zkoušku!
  • Petra L. - Skvělá domluva a individuální přístup. Velké díky, zase se ráda vrátím;-)Fakt se to vyplatí :)
  • -

Účetnictví II.

Cena: 150Kč/hod

Můžete mne kontaktovat zde:

Fífa o sobě (reference zde)

Filip

Co bych tak mohl napsat o sobě? Jmenuju se Fífa, mám to tak i v občance ale to vám asi neukážu 😛 a jsem velký fanda MTB, Whiskey, vaření, tancování, potápění a samozřejmě i účetnictví. Nicméně kdybyste se mě po maturitě zeptali, co chci dělat, pochybuju, že bych řekl, že chci dělat lektora účetnictví. A už to jsou 4 roky. A jak jsem se k tomu dostal? To ani sám nevím, doučoval jsem kamarádku za flašku a najednou se to rozkřiklo. Začal jsem potkávat víc a víc lidí a lidé byli spokojení, dávali testy a já jsem si řekl, tohle musím dělat profi, baví mě to, naplňuje mě to a lidem moje vysvětlování evidentně vyhovuje. Tak jsem si založil živnost, fanpage na Facebooku, napsal první sbírku „Accounting’n’shit“ kde jsem vyřešil 25 vzorových závěrečných příkladů. Rok na to jsem sbírku vylepšil, předělal do elektronické podoby, příklady vylepšil a nový „Accounting’n‘shit“ (přes 350 stránek příkladů) má pravidelně každý semestr asi 1000 stažení. Ano, je to pro všechny free, protože nejlepší věci jsou přece zadarmo. Poslední dva semestry jsem doučoval přes 600 lidí, jejich úspěšnost u zkoušky byla něco přes 90 %, zatímco úspěšnost dle Insisu v účetnictví kolísá kolem 70-80 %.

Takže – zastav se i TY! Těším se na Tebe, Fífa

mail: info@kckurzy.cz
telefon: +420 607 560 500