Doučování | Manažerské účetnictví
  • -
  • Markéta K. - KCKurzy můžu jen a jen doporučit. Statistika naprosto parádní. Vše krásně vysvětleno, jednoduše, tak aby to pochopil i člověk, který se v dané oblasti naprosto neorientuje. Výborná, přátelská atmosféra, která určitě také dělá hodně.
  • Jiřina S. - Doučování úplně super. Věřím, že to díky němu jsem zkoušku zvládla.
  • Martin Č. - Musím poděkovat KCKurzům, to že jsem zkoušku udělal, je z velké části jejich zásluha. Všechny kurzy byly vedeny v pohodové atmosféře a po věcné stránce takovým způsobem, aby probíraná látka byla srozumitelná i pro běžného smrtelníka.
  • Petr B. - Zachránili mě ve statistice i v účetnictví.
  • Eliška H. - Doporučuji! V KCKurzy doučují skvělým stylem, který je lehce pochopitelný a hlavně zapamatovatelný! Moc dík za přípravu na zápočty a zkoušku!
  • Petra L. - Skvělá domluva a individuální přístup. Velké díky, zase se ráda vrátím;-)Fakt se to vyplatí :)
  • -

Manažerské účetnictví

Cena: 150Kč/hod

Kurz manažerského účetnictví pro VŠE (1MU211 a 1MU305) je koncipován dle potřeb první úrovně předmětu „manažerské účetnictví„. Během kurzu se student naučí nejen řešit kýžené příklady v rámci problematiky manažerského účetnictví, ale jsou probírány i potřebné teoretické znalosti. Řešením daného příkladu se rozumí komplexní řešení, které je tvořené:

• vybráním vhodné metody pro správné řešení,

• použitím vybrané metody včetně výpočtu výsledných hodnot,

• interpretací a prezentací výsledků.

 

TIP: Přidej se na Facebook Účetnictví VŠE (1FU201, 1MU211 a 1MU305), kde najdeš spoustu zajímavých materiálů k zápočtům a zkoušce a můžeš s kolegy konzultovat své dotazy.

Důraz je kladen na pochopení dané látky ve smyslu uvědomění si, proč je daná metoda nejvhodnější pro řešení konkrétního případu/příkladu a jak vybranou metodu na případ/příklad aplikovat.

Koncepce kurzu odráží všechny potřebné aspekty, které jsou zapotřebí k úspěšnému absolvování závěrečného testu.

Během kuru jsou probírána témata vztahu finančního, nákladového a manažerského účetnictví, měření a řízení výkonnosti podniku, výkazy pro měření a řízení zisku,metoda standardních nákladů a výnosů, analýza odchylek, informační nástroje pro řízení po linii výkonů, rozpoznávání hodnotových vztahů mezi útvary, pojetí výnosů v nákladovém účetnictví, postavení nákladů v systému plánů a rozpočtů, účetní informace pro řízení po linii  odpovědnosti.

 

Lektor

Ing. Filip Kerhart – Fífa (reference zde)

 

Doučovat studenty začal v roce 2014 po úspěšném zdolání Účetnictví na VŠE, kdy doučoval pár kamarádek. Během několika let se ale z pár kamarádek stalo pár stovek až tisíc lidí z VŠE, co Fífu navštívili z nejrůznějších důvodů. Někdo jen ze zvědavosti, někdo protože potřeboval dobrou známku a někdo proto, že látku nechápal.

Spousta studentů taky využívá Fífovy sbírky, který dává ke stažení for free. První sbírka vznikla v roce 2015 s názvem „Accounting’n’shit“ a jednalo se o řešené závěrečné testy. Dnes už těch sbírek je několik a nejenom na účto, ale i na další předměty jako Manažerské účetnictví nebo Mikroekonomii, které Fífa také doučuje a to svým svérázným způsobem.

Tak neváhej a přihlas se!

Kontakty na lektora:

mail: info@kckurzy.cz
telefon: +420 607 560 500