mail: info@kckurzy.cz
telefon: +420 607 560 500

Manažerské účetnictví

Přihlášení do kurzů

Přijďte k nám na živé nalejvárny

Pravidelné kurzy:

Cena: 150Kč/hod

Kurz manažerského účetnictví pro VŠE (1MU211 a 1MU305) je koncipován dle potřeb první úrovně předmětu „manažerské účetnictví„. Během kurzu se student naučí nejen řešit kýžené příklady v rámci problematiky manažerského účetnictví, ale jsou probírány i potřebné teoretické znalosti. Řešením daného příkladu se rozumí komplexní řešení, které je tvořené:

• vybráním vhodné metody pro správné řešení,

• použitím vybrané metody včetně výpočtu výsledných hodnot,

• interpretací a prezentací výsledků.

 

TIP: Přidej se na Facebook Účetnictví VŠE (1FU201, 1MU211 a 1MU305), kde najdeš spoustu zajímavých materiálů k zápočtům a zkoušce a můžeš s kolegy konzultovat své dotazy.

TIP: Videa pro učení z pohodlí domova najdeš zde: Videonalejvárny Manažerské účetnictví VŠE.

Důraz je kladen na pochopení dané látky ve smyslu uvědomění si, proč je daná metoda nejvhodnější pro řešení konkrétního případu/příkladu a jak vybranou metodu na případ/příklad aplikovat.

Koncepce kurzu odráží všechny potřebné aspekty, které jsou zapotřebí k úspěšnému absolvování závěrečného testu.

Během kuru jsou probírána témata vztahu finančního, nákladového a manažerského účetnictví, měření a řízení výkonnosti podniku, výkazy pro měření a řízení zisku, metoda standardních nákladů a výnosů, analýza odchylek, informační nástroje pro řízení po linii výkonů, rozpoznávání hodnotových vztahů mezi útvary, pojetí výnosů v nákladovém účetnictví, postavení nákladů v systému plánů a rozpočtů, účetní informace pro řízení po linii  odpovědnosti.

V případě zájmu o individuální doučování nebo skupinovou přípravu s vlastními požadavky stačí dát dohromady vlastní skupinu a ozvat se nám na email info@kckurzy.cz nebo telefon + 420 607 560 500. Ceník za individuální a skupinové doučování najdete zde.

 

Lektor

Ing. Filip Kerhart – Fífa (reference)

Doučovat studenty začal v roce 2014 po úspěšném zdolání Účetnictví na VŠE, kdy doučoval pár kamarádek. Během několika let se ale z pár kamarádek stalo pár stovek až tisíc lidí z VŠE, co Fífu navštívili z nejrůznějších důvodů. Někdo jen ze zvědavosti, někdo protože potřeboval dobrou známku a někdo proto, že látku nechápal.

Spousta studentů taky využívá Fífovy sbírky, který dává ke stažení for free. První sbírka vznikla v roce 2015 s názvem „Accounting’n’shit“ a jednalo se o řešené závěrečné testy. Dnes už těch sbírek je několik a nejenom na účto, ale i na další předměty jako Manažerské účetnictví nebo Mikroekonomii, které Fífa také doučuje a to svým svérázným způsobem.

Tak neváhej a přihlas se!

Kontakty na lektora:

mail: info@kckurzy.cz
telefon: +420 607 560 500