mail: info@kckurzy.cz
telefon: +420 607 560 500

Reference

KCKurzy

– KCKurzy můžu jen a jen doporučit. Statistika i matematika naprosto parádní. Vše krásně vysvětleno, jednoduše, tak aby to pochopil i člověk, který se v dané oblasti naprosto neorientuje. Výborná, přátelská atmosféra, která určitě také dělá hodně. Markéta K.

– Musím poděkovat KCKurzům, to že jsem zkoušku udělal, je z velké části jejich zásluha. Všechny kurzy byly vedeny v pohodové atmosféře a po věcné stránce takovým způsobem, aby probíraná látka byla srozumitelná i pro běžného smrtelníka. Martin Č.

– Doporučuji! V KCKurzy doučují skvělým stylem, který je lehce pochopitelný a hlavně zapamatovatelný! Moc dík za přípravu na zápočty a zkoušku! Eliška H.

– Doučování úplně super. Věřím, že to díky němu jsem zkoušku zvládla. Jiřina S.

– Skvělá domluva a individuální přístup. Velké díky, zase se ráda vrátím. Petra L.

– Zachránili mě ve statistice i účetnictví. Petr B.

– Navštívil jsem kurz 4MM101 matematika pro ekonomy před průběžným i závěrečným testem a určitě mi to moc pomohlo zvládnout tento předmět! Vřele doporučuju!!!

 

Marian (Ekonometrie, EMM 1, Matematika, Statistika, )

– Tímto chci mnohokrát poděkovat Marianovi za velmi efektivní doučování. Dal jsem to na první pokus. Michal F.

– Vřele doporučuji lekce Ekonometrie, Marianovy schopnosti vysvětlit zadání v „čínštině“ běžnému člověku jsou úžasné! Po víkendové nalejvárně se mi povedlo zkoušku úspěšně zdolat!! Eva S.

– Chtěla bych moc poděkovat za super doučování. Díky nalejvárně jsem měla aspoň představu k čemu matematika a statistika je a bez Mariana bych zkoušku nepokořila. Takže ještě jednou moc děkuji. Jitka M.

– Tak kooonečně se i já mohu přidat a poděkovat za super doučování co skutečně stalo za to. Děkuji moc! Tereza P.

– Takže i já se připojuji ke kladným recenzím. Zkoušku mám úspěšně za sebou a velký dík patří Marianovi. Absolvoval jsem u něj celkem 4 doučování, 2 základní z počátku srpna a pak také teorii a testy. Myslím, že má skvělý přístup a to co jsem se předtím marně snažil nějak sjednotit se jemu povedlo za celkem 16 hodin na výtečnou. Dále ho mohu jedině doporučit a věřte, že je to dobrá investice. 🙂 Lukáš K.

– Rád bych poděkoval Marianovi za to, že nám po lopatě vysvětluje to, co na škole bohužel nezvládají, a pomáhá nám projít zkouškou. Ačkoli mi to loni nevyšlo, včera jsem zkoušku (ač s hromadou chyb) udělal. Takže díky moc Mariane. Jakub S.

– Vřele doporučuju průběžné doučování ekonometrie s Marianem. Chodila jsem preventivně v první polovině semestru a vytvořila jsem si tím pevné základy, na které se mi potom ve škole dobře navazovalo. Díky Marianovu výkladu mi vše dávalo smysl a zapadalo do sebe. Když půjdete na 8 hodin do práce a večer na 2 hodiny doučka, naučíte se toho asi tak 10x víc, než když se budete místo toho celý den pokoušet o samostudium. Díky, Mariane!!! 🙂 Jana K.

– Všem, kdo bojují s ekonometrií, určitě doporučuji doučování s Marianem. Díky KCKurzům a jeho víkendové nalejvárně mám zkoušku úspěšně za sebou! Lucie M.

– Statistiku jsem opakovala a nebýt Mariana tak bych to nedala. Díky! Dominika H.

– Doporučuji EMM I. s Marianem všemi deseti! Natalie F.

– Právě jsem jen díky nalejvárně úspěšně složila zkoušku! Děkuji Klára K.

– Super nalejvárna s Marianem. Aneta B.

– Ahoj Mariane,chtěla bych Ti poděkovat za kvalitní přípravné kurzy z ekonometrie, které mně ohromně v chápání ekonometrie posunuly a pomohly ke zdolání zkoušky (dnes napoprvé za 1). 🙂 Přeji hezký den Tobě i celému týmu KCKurzy a ještě jednou díky! Lenka H.

–  Chtěl bych Vám velice poděkovat za cenné doučování panem Mariánem z předmětu Ekonometrie. Úspěšně jsem absolvoval test (78 bodů) a ústní zkoušení (pekelné zkoušení u profesora Malého) nakonec vyústilo ve výslednou známku 2. Pan Marián geniálně a jednoduše vysvětlil problematiku a já jsem jí byl schopen aplikovat při zkoušce. Byl jsem u Vás na doučování (8 – hodinovém) před testem a vyplatilo se. Ještě jednou chci poděkovat. 

– Dík Mariane, hodně jsi mi pomohl a jsem rád za pozitivní pokoření této zkoušky hrůzy.   Pepa K.

– Před sedmým pokusem (!) jsem poprvé šel na doučko s Marianem (9 hodin nalejvárna) a fakt mi to pomohlo. Mám splněno za 2. Z písemné 91 bodů (nechápu) a na ústní za 2. Anyway, velký dík! Petr K.

 

Filip (Účetnictví, Manažerské účetnictví, Makroekonomie, Mikroekonomie, Oceňování podniku)

– Doporučuji 100%. Na ZT jsem měl doučko začátečníci a pokročilí, během 3 příkladů pochopíte všechny stěžejní věci, na co si dát pozor atd. a pak už jen počítáte Fífůvmatroš a čekáte na den D. Výsledek předmětu 91b. Zároveň i pomohlo doučko na 2. PT test. Procvičíte a dostanete matroš na přípravu, co víc si přát. Ještě jednou díky! Štěpán P.

– Nejlepší doučkoeverever. Za málo peněz hodně užitku a ještě víc srandy! Doporučuju všem! Kris Týna

– Nejlepší varianta na doučování Účetnictví. Zkušenosti mám od více agentur a Fífa je opravdu nesrovnatelný!! Vše v klidu vysvětlí, žádný stres a občas se i zasmějete. Průběžné a závěrečné testy má opravdu zmáknuté, takže vás dokáže naprosto přesně připravit na to, co v nich bude. Pokud si nejste s účetnictvím úplně jistí, tak NEVÁHEJTE!! 🙂 Ondra K.

– Fakt ochotný odpovědět na jakoukoliv blbost, kterou zrovna nevíte. Vše vysvětlí tak, aby se to dalo pochopit. Soubory od něj jsou fakt super. Díky za úspěšnou zkoušku. Kristýna K.

– Pomohl mi jak s finančním, tak manažerským účetnictvím. S mým omezeným časem bych to bez něj určitě nedal. Mohu ho jedině doporučit. Tomáš P.

– Naučí tě to. Minimum obětovaného času. Nenudíš se. Josef M.

– Alespoň jednou navštívit, protože se na nich může člověk dozvědět spoustu věcí, které se pak dost hodí. Nejvíc jsem mu ale vděčná za jeho ochotu a typové příklady i s řešením, které jsme na doučku dostali. Na test mě to skvěle připravilo. V den testu jsem dokonce počítala hodně podobný příklad tomu, co jsem pak měla i u závěrečného testu, takže mě nic nemohlo překvapit. Lan D.

– Stačilo jedno doučko a vše jsem pochopil. Super doučující. Díky moc za vše. Adam H.

– Předmět, z kterého jsem měla vážně strach. S doučkama od Fífy nebyl problém ho udělat a dokonce za dva. 🙂 Marcela H.

– Nejlepší doučováni, který se vyplatí! Dík Fífo! 🙂 Marek W.

– Má lidský přístup a velmi dobře vysvětlí látku, občas prohodí vtípky, abychom u toho učení neusnuli, to je skvělý oživení. Navíc tomu účtu věnuje fakt hodně času, ty materiály jsou záchranou pro studenty! Na závěrečné testy se předem objednejte nebo se na vás nedostane řada. Za mě určitě hrozně super! 🙂 Tu Anh N.

– To nejlepší, co mě při připravování se na zkoušku z účetnictví mohlo potkat! Fakt doporučuji – doučování super, sbírka vypočítaných příkladů nejlepší a Fífa dokonce i odpovídá na často primitivní otázky, co se některých transakcí týče. Já jsem toho důkazem. 🙂 Gabi K.

– Bezkonkurenčně nejlepší doučování na Manažerské účetnictví, bylo to super!! Neskutečně mi to pomohlo a jednička z Manažerka to potvrzuje. 🙂 Takže MOC DÍKY! 🙂 Šárka N.

– Vysvětlí i úplně ztraceným případům! Doporučuju. Míša S.

Více referencí najdete také na Fífa Kerhart – Doučování účetnictví

 

 Vláďa (EMM2, Matematika, Obecná ekonomie)

– Vláďa zaslouží metál, před víkendem jsem pomalu nevěděla, co je to matice a po 10 hodinách jsem dala zkoušku levou zadní. Děkuju! Pavla V.

– Pomohlo mi to fakt moc, Vláďa je skvělý a dobře vše vysvětlí. Řekne i typy a finty, jak na různé úlohy. Vendula T.

– Doučování u Vládi mohu jedině doporučit. Dá se říci, že jen díky doučování jsem zkoušku udělala s výsledkem za velmi dobré. Všechny tipy příkladů jsme procvičovali, nebyla jsem ničím nějak zvláště překvapena. Vláďa to zvládl lidsky za několik hodin. Opravdu hodnotím velice kladně. Eva L.

– Matematika s Vláďou byla super! Vše se dalo pochopit, vždy zodpověděl naše dotazy a byl velice ochotný a příjemný. Nemám si na co stěžovat. Andrea K.

– Vláďa je skvělý lektor. Dokáže vysvětlit několika způsoby. Honza B.

– Mám to v kapse, paráda a naprostá spokojenost. Christian D.

– Moc děkuji za kurzy, které mi moc pomohly ke zvládnutí celého předmětu. Díky nim jsem předmět pochopil. Vláďův přístup nejen při, ale i po kurzech byl ukázkový. Kdykoliv jsem mu napsal o pomoc s příkladem, vždy ochotně pomohl. Nejen za to patří můj dík. Lubomír K.

– Letos jsem navštívila 12hodinovou nalejvárnu z EMM 2 a nemůžu si vynachválit. Přístup Vládi Hetflejše byl skvělý, vše nám ochotně (klidně i 3 krát) vysvětlil a zkoušku z tohoto předmětu, o kterém jsem nevěděla absolutně nic, jsem tak dala hned na první pokus. Určitě sem ještě někdy zavítám. Stojí to sice dost peněz, ale máte tak, až si troufnu říct jistotu, že to vše prostě dáte. 🙂 Moc děkuji!!! Kristýna G.

 

Jana (EMM 1, Matematika, Statistika)

– Jana je sice mladá, ale statistiku ovládá velmi dobře. Po celodenní nalejvárně s námi ještě zůstávala o půlhodiny déle a odpovídala na naše dotazy. Tomáš H.

– S doučováním na Statistiku 1 na ČZU u Jany jsem byla naprosto spokojená a látku jsem pochopila mnohem lépe než ve škole. Vendula T.

– Jana je na hodinách ochotná a vstřícná, ke kvalitě přípravy přispěly také dobré výukové materiály, které jsme si mohli odnést. Katka S.

– První polovinu nalejvárny ze statistiky na VŠE jsem absolvoval s Marianem, druhou půlku odpoledne s Janou. S oběma lektory jsem byl naprosto spokojen a zkoušku v pohodě zvládl. Jarda L.

 

Víťa (Matematika, Statistika)

– U Víti jsem absolvoval přípravu na počítání příkladů těsně před závěrečnou zkouškou a musím říct, že naprostou většinu příkladů jsem pochopil velmi dobře. Zvlášť bych vyzvedl souběžné promítání vzorečků zároveň s počítáním písemkových příkladů. Člověk si dobře uvědomí, který ze vzorců má u zkoušky použít. Kristián H.

– S doučováním Statistiky před zkouškou na VŠE u Víti jsem byla spokojena a látku pochopila podstatně lépe než na cvičení. Dana T.

– Doučování s Víťou hodnotím určitě kladně. Jana Z.

 

Vašek (Matematika)

– Vašek mě učil na zkoušku z matematiky na VŠCHT v zimním semestru. Výklad byl srozumitelný a rozhodně mi dost pomohl. Aleš H.

– Hodnotím kladně. 🙂 Petra L.

– Na doučování bylo vidět, že Vašek matematice rozumí a navíc byl velmi vstřícný. Jana H.