Doučování | Mikroekonomie I.
mail: info@kckurzy.cz
telefon: +420 607 560 500

Mikroekonomie I.

Cena: 150Kč/hod

Nalejvárny na Mikroekonomii 1 (3MI101, 3MI191) obsahují veškerá témata, která se objevují u průběžných testů. Cílem nalejváren je připravit studenty na průběžné testy a částečně i na ústní zkoušku.

Lektor

Ing. Filip Kerhat – Fífa (reference zde)

Doučovat studenty začal v roce 2014 po úspěšném zdolání Účetnictví na VŠE, kdy doučoval pár kamarádek. Během několika let se ale z pár kamarádek stalo pár stovek až tisíc lidí z VŠE, co Fífu navštívili z nejrůznějších důvodů. Někdo jen ze zvědavosti, někdo protože potřeboval dobrou známku a někdo proto, že látku nechápal.

Spousta studentů taky využívá Fífovy sbírky, který dává ke stažení for free. První sbírka vznikla v roce 2015 s názvem „Accounting’n’shit“ a jednalo se o řešené závěrečné testy. Dnes už těch sbírek je několik a nejenom na Účetnictví, ale i na další předměty jako Manažerské účetnictví nebo Mikroekonomii, které Fífa také doučuje a to svým svérázným způsobem.

Tak neváhej a přihlas se!

Kontakty na lektora:

 

 

 

Kdo mě ještě nezná, tak už od roku 2014 doučuji účetnictví pro bakalářské studium a během těch let jsem stvořil už několik sbírek. Také doučuji manažerské účetnictví, protože prostě účetnictví. No a jak jsem se dostal k mikru? No, asi jako slepej k houslím. Sám jsem ho v roce 2017 měl, a jelikož to nikdo nedoučoval, tak jsem se to naučil sám. No a pak jsem měl státnice z EKA, kde jsem dokonce obstál za jedna (asi třetí jednička za 7 let na VŠE). A příští dva semestry jsem pořádal víc a víc nalejváren s různými sebranými příklady a lidí mi na nalejvárně přibývalo víc a víc.

Můžete mne kontaktovat zde:

Zastupující lektor

Vladislav Hetfleiš (Reference zde)

Vzdělání a zkušenosti

  • Univerzita Palackého v Olomouci (obor Aplikována matematika a ekonomie)
  • V současné době student doktorského oboru Účetnictví a finanční řízení podniku na VŠE
  • 10 let praxe v oblasti přípravy VŠ studentů na zkoušky z matematiky
  • Aprobovaný pedagog ekonomických předmětů
mail: info@kckurzy.cz
telefon: +420 607 560 500