mail: info@kckurzy.cz
telefon: +420 607 560 500

Mikroekonomie I

Přihlášení do kurzů

Přijďte k nám na živé nalejvárny

Pravidelné kurzy:

Cena: 150Kč/hod

Nalejvárny na Mikroekonomii 1 (3MI101, 3MI191) obsahují veškerá témata, která se objevují u průběžných testů. Cílem nalejváren je připravit studenty na průběžné testy a částečně i na ústní zkoušku.

 

V případě zájmu o individuální doučování nebo skupinovou přípravu s vlastními požadavky stačí dát dohromady vlastní skupinu a ozvat se nám na email info@kckurzy.cz nebo telefon + 420 607 560 500. Ceník za individuální a skupinové doučování najdete zde.

 

Hlavní lektor

Ing. Filip Kerhart – Fífa (reference)

Kdo mě ještě nezná, tak už od roku 2014 doučuji účetnictví pro bakalářské studium a během těch let jsem stvořil už několik sbírek. Také doučuji manažerské účetnictví, protože prostě účetnictví. No a jak jsem se dostal k mikru? No, asi jako slepej k houslím. Sám jsem ho v roce 2017 měl, a jelikož to nikdo nedoučoval, tak jsem se to naučil sám. No a pak jsem měl státnice z EKA, kde jsem dokonce obstál za jedna (asi třetí jednička za 7 let na VŠE). A příští dva semestry jsem pořádal víc a víc nalejváren s různými sebranými příklady a lidí mi na nalejvárně přibývalo víc a víc.

Můžete mne kontaktovat zde:

Zastupující lektor

Ing. Vláďa Hetfleiš (Reference)

Vzdělání a zkušenosti

  • Univerzita Palackého v Olomouci (obor Aplikována matematika a ekonomie)
  • V současné době student doktorského oboru Účetnictví a finanční řízení podniku na VŠE
  • 11 let praxe v oblasti přípravy VŠ studentů na zkoušky z matematiky
  • Aprobovaný pedagog ekonomických předmětů
mail: info@kckurzy.cz
telefon: +420 607 560 500